DL Art

DL Art

Ochrana pro vaše umění

Nabízíme Vám kompletní řešení v oblasti transportu a balení uměleckých děl. Naše služby stojí na dlouhodobých zkušenostech a vyznačují se vysokou profesionalitou, kompetentností a flexibilitou.

Naše poslání

Posláním DL ART je významné se podílet na zachování národního hospodářského a kulturního dedictví prostřednictvím kvalitních nabízených služeb v zabezpečení logistiky uměleckých děl.

Na základě smlouvy ze dne 3.1.2014 o Přepravě sbírkových předmětů v rámci národního projektu 2 /Digitální galerie, kód ITMS 21120120001 společnost DL přepravila a zabalila více jak 80 000 ks sbírkových předmětů mezi které patří:

obrazy, grafika, kresba, fotografie, úžitkové umění, sochy, předměty do 2D a 3D..

dl-art-umenie

Přeprava

DL přepravuje umělecké předměty po celém Slovensku. Výhodou je především - sehraný tým zkušených odborníků, plně vybavená vozidla na přepravu, vztahy se zákazníky.

Vozový park

Naše vozidla jsou speciálně vybavená na přepravu uměleckých předmětů a odpovídají kritériím muzeí a galerií. Technické vybavení vozidel je pravidelně kontrolované v renomovaných servisech.

Bezpečnost

Naši řidiči jsou nepřetržitě monitorování a v kontaktu s centrálou. Všichni zaměstnanci se průběžně zúčastňují odborných školení za účelem zvyšování jejich profesionality. DL úzce spolupracuje s nejlepšími odborníky- restaurátory, kteří umí posoudit reálný stav sbírkových uměleckých předmětů.

Logistika

DL díky svojí profesionalitě zajišťuje bezpečně a včas dodávky uměleckých předmětů a optimalizuje náklady na přepravu a pojištění. Způsob přepravy zajišťuje: pojištění uměleckých předmětů ve spolupráci s renomovanými pojišťovnami za zvýhodněných podmínek pro klienta.

Balení

Společnost DL ART bezpečně přepraví vaše umělecká díla. Zkušení odborníci na balení uměleckých předmětů zhotoví na míru přepravní bednu, použijí nejmodernější materiál na zabezpečení a dokonalou ochranu i těch nejcitlivějších uměleckých děl.

Obalový materiál

K balení uměleckých předmětů používáme nejmodernější a vědecky prověřené materiály, které poskytují nejlepší možnou ochranu proti fyzikálním a klimatickým vlivům.