Digitalizace

Digitalizace

Dokumenty už nemusíte hledat

Proces digitalizace je rozdělený do tří fází – preprocessing, skenování a postprocessing. Při tomto procese je zajištěna maximální bezpečnost, efektivita a rychlost zpracování.

Průběh digitalizace

Preprocessing - příprava dokumentů
Preprocessing se skládá z třídění a přípravy dokumentů v profesionálním třídícím pracovišti Dokument Logistik. Dokumenty jsou vybírané z úložných jednotek, spisů a euroobalů.
Skenování dokumentů
Následně je dokumentace tříděná podle požadavků klienta a takto připravená dokumentace vstupuje do fáze skenování. Skenování je zajištěné vysokokapacitními dokumentačními skenery a stolními skener, které nám umožňují skenování jednotlivých stran i vázáných dokumentů vysokou rychlostí. Jsme schopni skenovat dokumenty různých formátů s parametry podle požadavku klienta, jako jsou rozlišení, barevnost, souborový typ,více stranové ukládání v rámci jednoho souboru.
Postprocessing - finalizace, rozpoznávání textu OCR
Po skenování dokumentace přechází do fáze postprocessingu, kde nabízíme profesionální služby rozpoznávání textu technologií OCR, indexování, tvorba databází naskenovaných dokumentů s možností propojení se softwarovým řešením klienta a prostor na našich serverech pro zabezpečený přístup k dokumentům 24/7/365.
digitalizacia

Samotná digitalizace dokumentace je součástí širšího kontextu našich produktů ohledem evidence, správy a centralizovaného uskladnění dokumentů. V tomto případě poskytujeme možnost napojení digitalizace dokumentů na digitální procesy pokryté v našem softwarovém řešení.